Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
26.07.2019
943
0

У Херсонській області встановлено заборону на вилов раків

У Херсонській області встановлено заборону на вилов раків

Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області від 26.07.2019 за № 197 – ОД "Про встановлення заборони на вилов річкових раків"  введена заборона на лов раків у зв`язку з їх другою линькою.

Заборона на промисловий та любительській лов:

1) у нижній частині Каховського водосховища – з 10 серпня по 15 вересня;

2) у Дніпровсько-Бузькій естуарій системі – з 20 серпня по 20 вересня.

Протягом даного періоду раки скидають свій старий панцирний покрив. Поки новий покрив не затвердіє - вони можуть стати легкою здобиччю для хижака та браконьєрів, адже стають малорухливими.

За вилов раків під час заборони на порушника може чекати адміністративна відповідальність як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф - 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф - від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біресурсів).

Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом). Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується такса для обчислення розміру відшкодування шкоди за кожного виловленого рака у розмірі 25,5 грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину