Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
20.11.2017
123
0

У Херсонській області взялись за комплексну програму реабілітації учасників АТО

У Херсонській області взялись за комплексну програму реабілітації учасників АТО

У Херсонській області розроблятимуть комплексну програму медико-соціальної реабілітації учасників АТО. Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Питання належного надання реабілітаційної допомоги учасникам АТО обговорили 20 листопада під час першого засідання робочої групи з питань координації надання медико-психологічної підтримки учасникам антитерористичної операції. 

До складу  робочої групи увійшли   керівники структурних підрозділів ОДА,  лікувальних закладів області, обласного центру зайнятості, волонтери. 

«Війна приносить не лише фізичні, а й душевні травми. Хлопці повертаються із зони бойових дій з іншим світосприйняттям. У них відбувається переоцінка цінностей. І як наслідок можливі руйнівні сценарії: алкоголізм, наркоманія, суїцидальні наміри», - повідомляють в ОДА.

«Учасники АТО  потребують додаткової спеціалізованої допомоги», - відзначив під час наради заступник голови ОДА Андрій Балонь. 

Члени робочої групи мають надати свої пропозиції письмово для об’єднання та в подальшому - створення комплексної програми медико-соціальної реабілітації учасників АТО. 

Читайте також: Самогубство ветерана АТО - висновки комісії

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину