Сьогодні, 25 Листопада 2017
19.10.2017
112
0

З вирощеного на Херсонщині тютюну виготовляли фальсифіковані сигарети

Фіскали та співробітники Управління СБУ у Херсонській області виявили, що на території ферми на Херсонщині вирощують різні види тютюну. Площа земельної ділянки під посівами тютюну займала понад 40 га. 

Про це ПІК повідомили у прес-службі ГУ  ДФС у Херсонській області.

Власне весь процес виробництва був незаконним, оскільки здійснювався без  дозвільних документів. Господарські операції в податковій та бухгалтерській звітності не відображалися.

До того ж, під час процесу вирощування та переробки тютюну використовувалась праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів.

Спритні ділки перероблений тютюн  збували підпільним фабрикантам, які виготовляли фальсифіковані сигарети під виглядом відомих торгівельних брендів. Замовникам сировину тютюну доставляли за допомогою кур’єрських служб.

За  результатами проведених заходів підпільне виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 10,2 тонни тютюнової продукції (орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. грн),  промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини (орієнтованою вартість  1,2 млн. грн). Також вилучені  чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів.

Досудове слідство по кримінальному провадженню здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1182
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1037
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину