Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2018
19.10.2017
467
0

З вирощеного на Херсонщині тютюну виготовляли фальсифіковані сигарети

У Херсонській області на фермі вирощували тютюн для підпільних фабрикантів

Фіскали та співробітники Управління СБУ у Херсонській області виявили, що на території ферми на Херсонщині вирощують різні види тютюну. Площа земельної ділянки під посівами тютюну займала понад 40 га. 

Про це ПІК повідомили у прес-службі ГУ  ДФС у Херсонській області.

Власне весь процес виробництва був незаконним, оскільки здійснювався без  дозвільних документів. Господарські операції в податковій та бухгалтерській звітності не відображалися.

До того ж, під час процесу вирощування та переробки тютюну використовувалась праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів.

Спритні ділки перероблений тютюн  збували підпільним фабрикантам, які виготовляли фальсифіковані сигарети під виглядом відомих торгівельних брендів. Замовникам сировину тютюну доставляли за допомогою кур’єрських служб.

За  результатами проведених заходів підпільне виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 10,2 тонни тютюнової продукції (орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. грн),  промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини (орієнтованою вартість  1,2 млн. грн). Також вилучені  чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів.

Досудове слідство по кримінальному провадженню здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину