Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
04.02.2018
499
0

На Херсонщині створили 12 агентських пунктів з пенсійних питань

У Херсонській області модернізують структуру Пенсійного фонду

На Херсонщині у 2017 році створили 12  агентських пунктів з пенсійних питань в приміщеннях сільських й селищних рад. Про це повідомляє ПІК з посиланням на  офіційний сайт Пенсійного фонду України.

- Ми продовжуємо працювати в напрямку розширення мережі пунктів обслуговування громадян. Наразі в регіоні створено 15 віддалених робочих місць для фахівців з пенсійних питань та 12 агентських пунктів в приміщеннях сільських й селищних рад, - зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області Зінаїда Лазарєва.

Працівники органів Пенсійного фонду Херсонщини — перші серед регіонів повністю перейшли на новий формат роботи у централізованій підсистемі призначення та виплати пенсій. Вона передбачає повну відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи. Усі документи при прийомі одразу оцифровуються і формується електронна пенсійна справа. Окрім того, система на підставі отриманих даних автоматично обраховує різні варіанти пенсії та обирає оптимальний.

Як повідомляє ТСН з посиланням на Сегодня, територіальні управління Пенсійного фонду перебувають у стані ліквідації. Зараз заходи щодо модернізації структури Пенсійного фонду проходять і в Херсонській області.

У результаті модернізації звичні територіальні управління ПФ ліквідуються. Замість них з'являться "агентські пункти" з обслуговування громадян. Причому якщо раніше в місті або районі було одне територіальне управління Пенсійного фонду, то агентських пунктів буде кілька.

Оформити або переоформити пенсію можна буде у найближчому з них. А розташовуватися ці агентські пункти будуть вже не в спеціально відведених будинках або офісах, а на території інших організацій, підприємств і структур. У тому числі у відділеннях пошти, у банках, на території великих підприємств і організацій.

За рахунок такої реструктуризації Пенсійний фонд має намір істотно скоротити адміністративні витрати, тобто витрати на себе. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину