Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
11.07.2018
407
0

У Херсонській області ліси патрулюватимуть бійці АТО

У Херсонській області ліси патрулюватимуть АТОвці

До патрулювання лісових масивів на Херсонщині долучаються бійці АТО. Про це передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену ОДА.

«На виконання рішення Ради оборони Херсонської області, у червні 2018 року Херсонським гарнізоном було підписано наказ про утворення спільного патрулювання лісових масивів області співробітниками Головного управління ДСНС у Херсонській області разом з працівниками лісництв. Таке рішення було прийняте з метою зменшення лісових підпалів браконьєрами та незаконного видобутку піску», - йдеться у повідомленні.

Тут також повідомляють, що у кожній патрульній групі будуть також бійці АТО.

«Слід зазначити, що бажання брати участь у патрулюванні виявили учасники бойових дій на Сході України з Херсонщини. У кожній патрульній групі буде задіяно кілька бійців АТО», - йдеться у повідомленні.

Інформація про подальші дії та заходи ГУ ДСНС у Херсонській області, військовослужбовців Збройних Сил України та лісників Херсонщини надаватиметься на офіційному сайті Херсонської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, ПІК повідомляв, що військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини.Нагадаємо, ліси Херсонщини потерпають від навмисних підпалів.

Читайте також: Ранком у Херсоні було "гаряче" (фото-відео)

Довідково. Херсонщина на сьогодні є одним із найменш заліснених регіонів України. У низці районів області лісистість становить менше 1% їх території. Виключна більшість наявних на даний час на Херсонщині лісових масивів, і зокрема, хвойних, є рукотворними, висадженими для закріплення пісків. 

index

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину