Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
17.10.2018
407
0

У Херсонській області 81,3% тих, кому діагностували ГРВІ - діти

У Херсонській області 81,3% тих, кому діагностували ГРВІ - діти

У Херсонській області минулого тижня ГРВІ діагнозували у 4613 осіб, з яких 81,3% – діти.Про це передає ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«За даними Лабораторного центру в Херсонській області тільки минулого тижня ГРВІ діагнозували у 4613 осіб, з яких 81,3% – діти», йдеться у повідомленні.

Як раніше передавав ПІК, кількість осіб, які захворіли на грип та ГРВІ на 40 тижні становила 4029 чоловік (переважна більшість - діти та підлітки).

Існує два способи профілактики грипу та гострої респіраторної вірусної інфекції:  специфічна профілактика та  неспецифічна профілактика.

Специфічною профілактикою  грипу та гострої респіраторної вірусної інфекції є вакцинація. Вакцини проти гриппу включають в себе актуальні, згідно з прогнозами на цей період, штами вірусів грипу (не менше 3-х). Циркуляція кожного вірусу прогнозується щорічно Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Щеплення проводиться перед початком епідемічного сезону, оптимальний період: вересень-листопад. Вакцинація можлива для нашого регіону і в грудні, так як масове поширення вірусу і епідемічний підйом захворюваності очікується в січні та на початку лютого (наступного року). Після вакцинації формується імунна відповідь через 12-15 днів, а імунітет проти захворювання зберігається протягом усього року. Імунізація населення проти грипу здійснюється за власним бажанням та за кошти самого населення або підприємств, організацій, установ.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину