Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
27.12.2017
396
0

Кризовий центр для членів родин, де вчинено насилля чи «Херсон – SOS»

У Херсонській міськраді заговорили про Центр «широкої допомоги»

Тема створення Кризового центру  у Херсоні, де могли б знайти прихисток жертви домашнього насильства, знову звучала  на сесії міської ради 27 грудня, передає ПІК

На розгляд депутатів запит виконавчим органам з приводу такого Центру представила депутат Вікторія Борисевич (Укроп).

«Хочу звернути вашу увагу, що цим запитом (стосовно заходів щодо створення Кризового центру – ред.) ми наразі не створюємо Кризовий центр. Це запит про те, щоб виконавчі органи міської ради у місячний термін зробили деякі заходи», - зазначила депутат.

Читайте також: У Херсоні активісти вимагають створити Кризовий центр

«Просто я хочу підтримки від депутатського корпусу стосовно цього питання. Тому я це зробила депутатським запитом, а не депутатським зверненням», - відзначила Борисевич.

Проте депутат  від Свободи Віталій Урбанський вирішив, що треба питання розглядати ширше – про насилля в суспільстві взагалі і не акцентувати уваги на статі.

Його виступ був про те, що «насилля в суспільстві не вибирає стать» і що люди потерпають від пограбувань, викрадення документів, розбійних нападів.

Читайте також: Про скандал навколо  КП «Муніципальна варта»

«Завдячуючи теперішній владі ми маємо не тільки насилля в сім’ї, на що слушно вказують активісти різних рухів. Але й надзвичайно високий рівень насилля та злочинності в суспільстві, який часто замовчується – пограбування, розбійні напади, викрадення особистого майна, викрадення документів тощо», - сказав у своєму виступі Урбанський.

Він згадав  реформу правоохоронних органів «так званої нової поліції».

«Тому пропонуємо цю ідею розширити, створивши, наприклад, центр широкої допомоги з робочою назвою «Херсон – SOS», де надавалася б медична, психологічна та юридична допомога для всіх херсонців та гостей міста – не залежно від статі, віку та матеріального положення. Тому просимо проголосувати за ці доповнення. Якщо буде ініціюватися створення отакого центру», - сказав Урбанський.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко поцікавився у депутата Урбанського, чи будуть чи мова йде лише про українців – гостей міста чи іноземних гостей також.

Депутат Сергій Волошинов (фракція «Солідарність») назвав питання про створення Кризового центру резонансним, актуальним та складним.

«Якщо ми зараз у цей центр напхаємо всієї роботи, яка є в світі, то він буде займатися всім, але не буде результату жодного у жодному напрямку. Тому я пропоную ще додати у ваш запит: а також створити робочу групу з депутатів для вивчення цього питання. І я пропоную мене також у цю робочу групу записати.  Ще хочу сказати: так. Дійсно, треба це робити, і треба розмовляти з фахівцями», - відзначив він.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко відзначив, що робочу групу він може створити власним розпорядженням.

До запиту Борисевич додали ще один пункт і проголосували його у новій редакції. "Шостий пункт, у новій редакції голосуємо", відзначив міський голова. 

Питання підтримали 34 депутати з 38, присутніх у залі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину