Pik
Сьогодні, 02 Червеня 2020
23.04.2019
3616
0

У Херсонській міськраді назріває переворот

У Херсонській міськраді назріває переворот

Напружена ситуація склалася у Херсонській міській раді. Наші джерела розповідають, що відразу у декількох депутатів є бажання зайняти крісло секретаря міської ради, повідомляє ПІК.

Діючий секретар міської ради Олена Урсуленко зараз перебуває на лікарняному, тому на сесії міськради 23 квітня її не було. Натомість у певних груп депутатів є намір організувати голосування за її зняття з посади. За відсутності секретаря на робочому місці це зробити неможливо. Можливо лише гіпотетично збирати голоси на майбутнє.

Як розповідають депутати, обговорюються три кандидатури на посаду секретаря. Серед прізвищ – Володимир Сальдо, Роман Підперигора, Руслан Рубан. Багатьом депутатам цілком очевидно, що за бажанням замінити Олену Урсуленко, стоїть намагання у майбутньому позбутися й міського голови. Той, хто займе посаду секретаря та назбирає голосів за зняття мера, фактично залишиться єдиним керівником міста до наступних виборів, які відбудуться у 2020 році. А це непоганий старт для передвиборчої кампанії.

З трьох кандидатур, які обговорюються у якості претендентів на посаду секретаря, лише екс-мер Херсона Володимир Сальдо не заперечує своєї зацікавленості у місцевих виборах. Руслан Рубан поки лише намагається вийти у публічну площину, вітаючи херсонців зі всіма святами та спонсоруючи різні конкурси. Про діяльність Романа Підперигори не чутно взагалі.

Отже чекаємо, коли амбіції окремих депутатів проявляться відкрито. Питання у тому, чи здатен хтось з ймовірних претендентів зібрати потрібну кількість голосів колег за відставку секретаря міськради? А ще: чи потрібен Херсону, наприклад, Сальдо? І чи не краще депутатам відійти від політики та дерибана посад та звернути увагу на потреби міста?

 

Фото з архіву ПІК

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину