Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
09.10.2019
777
0

У Херсонській міськраді діти-інваліди не входять до нагальних проблем міста

У Херсонській міськраді діти-інваліди не входять до нагальних проблем міста

В Україні набирає обертів інклюзивна освіта, при якій діти з особливостями психофізичного розвитку займаються в умовах масової загальноосвітньої школи за місцем проживання. Здавалося б, уряд подбав про те, щоб інтереси дітей були захищені,- інформує ПІК.

У Херсоні вже з 2015 року самостійно працює дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів. У ній займається 240 спортсменів, 120 з яких – мешканці обласного центру. Найголовніше, шо вихованці ДЮСШ за цей час досягли значих успіхів на українській і світовій спортивних аренах. Деякі з них входять до паралімпіської та дефлімпійської збірних команд України, є чемпіонами світового масштабу.

Такі успіхи спонукають батьків, які виховують дітей з обмеженими фізичнимми можливостями, звертатися до школи і записуватися на навчання. Однак, на сьогодні 15 діючих тренерів перевантажені. Зрозуміло, що їх заняття відрізняються від стилю занять тренерів, де діти знаходяться в середній фізичній формі.

Отож, директор ДЮСШ для інвалідів Малашенко Руслан Анатолійович звернувся до виконавчого комітету Херсонської міської ради з проханням про можливість фінансування засобом субвенцій чотирьох тренерських ставок на базі школи.

А у відповідь: «…у зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу міського бюджету та гострою проблемою забезпечення ряду нагальних потреб міста винайти додаткові кошти, на жаль, немає можливості». Підпис першого заступника міського голови Козакова І.В.

Кажуть, для того, щоб вирішити проблему по-справедливості, треба поставити себе на місце потребуючого допомоги. Виконавець листа виконав свою місію – відповів і одним абзацом поставив крапку на майбутньому не однієї дитини-інваліда. Навіть не спробувавши винести звернення на розгляд виконкому міськради чи знайти інші шляхи вирішення цієї проблеми.

До речі, на позачерговому засіданні сесії міськради депутати перерозподілять додаткових 48 мільйонів гривень. 20 з них запланували на ремонт ліфтового обладнання, 11 - піде на компенсацію пільгових перевезень для МКП «Херсонелектротранс». Бюджет обмежений…Чи може не бюджет?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину