Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
22.02.2019
1268
1

У Херсоні з’являться вулиця Гандзюк і сквер Лошкарьова

У Херсоні з’являться вулиця Гандзюк і сквер Лошкарьова

У Херсоні  з’являться вулиця ім. Катерини Гандзюк, загиблої від замовного кислотного нападу, та сквер ім. Лошкарьова, загиблого на сході України. Відповідне рішення сьогодні прийнято на сесії Херсонської міської ради 22 лютого, за нього проголосували 38 депутатів із 43 присутніх у залі, 5 обранців не голосували, передає ПІК

Власне питання №5 у порядку денному звучало як «Про надання зоні зелених насаджень статусу скверу та його найменування» і стосувалося лише появи скверу ім. Дениса Лошкарьова, але депутат Євген Матковський вніс доповнення.

«Я знаю, що в інших містах України вже плануються такі ініціативи з перейменування вулиць на честь Катерини Гандзюк, але правильно бути розпочати процес саме в рідному для Каті місті – Херсоні», - зазначив Матковський.

Тож відповідно до прийнятого рішення, вулицю Лютеранську (раніше Кірова) в Херсоні перейменують на вулицю імені Катерину Гандзюк. Нагадаємо, саме тут розташовані управління Нацполіції та СБУ.

Безіменній же зеленій зоні, що на розі вулиць Купецької та Мостової, нададуть статус скверу, який назвуть ім’ям Дениса Лошкарьова.

Контроль за виконання даного рішення покладено на постійну комісію Херсонської міськради з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин.

 

Новини по темі

Коментарі

omg, 22.02.2019
а чому на честь Валентини Крицак вулицю чи сквер не назвали? Вона до останнього неабияк допомагала армії і була однозначно світлою персоною...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину