Pik
Сьогодні, 23 Червеня 2018
26.05.2018
245
0

У Херсоні з’явиться соціальна перукарня

У Херсоні з’явиться соціальна перукарня

Як зробити життя наших пенсіонерів більш комфортним, адже для багатьох українців старшого віку з виходом на пенсію життя зупиняється – про це йшла мова на прес-конференції депутата облради Юрія Рожкова, передає ПІК.

«Я бачу, як в Європі пенсіонери прекрасно почуваються і ви, хто був у Європі, можливо, бачили: автобуси з людьми старшого віку, які подорожують», - каже Юрій Рожков.

Європейські пенсіонери збираються, вивчають маршрути майбутніх подорожей, обговорюють, в яке місто поїхати, який музей відвідати, є фінансова підтримка таких проектів.

«Як би нам підтримати пенсіонерів, щоб вдихнути в них друге життя, а то у нас людина виходить на пенсію – все, таке почуття, що життя зупинилось», - каже Юрій Рожков.

Мова навіть не йде про програми облради – адже є багато програм, які існують лише на папері. «Ми колись будемо пенсіонерами, треба сьогодні думати, щоб нам було комфортно», - каже депутат облради.

За його словами, зі свого боку, кожен депутат на своєму окрузі може підтримувати власні проекти для пенсіонерів і це не потребує значних коштів чи ресурсів.

«Я скажу, що ми робимо. Разом з фондом «Мангуст» ми робимо такий соціальний проект – у нас буде соціальна перукарня. Туди будуть приходити люди, пенсіонери, до 30 людей на день, їх будуть обслуговувати безкоштовно», - розповів ПІК депутат облради.

Досвід свідчить, що місцем зустрічей для пенсіонерів, для того, щоб вони займалися у гуртках, можуть стати, зокрема, бібліотеки, каже Юрій Рожков.

"Скажу на прикладі Кіндійської бібліотеки. Туди приходять люди, ми там проводимо зустрічі, свята. Придбав для них апарат для вимірювання тиску. Якщо кожен депутат на своєму окрузі подбає, щоб було таке місце, куди могли б приходити пенсіонери…Це не потребує великих коштів - купити апарат для вимірювання тиску чи комп’ютер,щоб старші люди могли приходити і бути на зв’язку з дітьми, які живуть далеко", - відзначив він. 

Краще такі «точки» для пенсіонерів робити на тому, що вже є, от як на базі бібліотек вважає депутат. Адже утримувати окремо комунальне приміщення – це важко для бюджету. «Є бібліотеки чи інші організації, де можна організувати такі місця», - вважає Юрій Рожков.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину