Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
04.05.2018
678
1

У Херсоні з’явились листівки: «Незалежна церква-незалежна держава»

У Херсоні з’явились листівки: «Незалежна церква-незалежна держава»

Користувачі соцмереж  пишуть, що мешканці Херсона знаходять в парках, на вхідних дверях в під‘їзди багатоповерхівок листівки під назвою «Незалежна церква-незалежна держава». Про це передає ПІК з посиланням на ukr-times.com.ua.

У листівках йдеться про переваги створення єдиної Української православної помісної церкви та доцільність обмеження можливості РФ вирішувати власні геополітичні питання через вплив на українську паству з числа прихожан УПЦ МП.

2_2

Віряни  можуть долучитися до ініціювання прийняття цього важливого та безсумнівно історичного рішення. Зразок листа до Вселенського патріарха з адресами нескладно знайти в Інтернеті. Ось, наприклад, на сторінці  речника УПЦ КП Євстратія Зорі.

Нагадаємо, що подібні листівки, але продуковані «московитами» з протилежними гаслами та проханнями до Вселенського Патріарху не надавати Україні Томосу, нещодавно прилюдно спалили прихожани та клірики, як не дивно, однієї з Херсонських парафій УПЦ (МП), які відмовилися від ганьби — спланованого Кремлем централізованого заповнення «листів – кляуз» Святішому Варфоломію, умовляючи Його не давати «розкольникам» визнання. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину