Сьогодні, 19 Жовтня 2017
12.10.2017
318
0

У Херсоні з’явилася комісія з питань будівництва мостопереходу

Херсонська міська рада створила тимчасову контрольну комісію з питань будівництва мостопореходу, передає ПІК.

Читайте також: Яким буде мостоперехід у Херсоні

Сьогодні, 12 жовтня,  у малій залі мерії відбулося перше засідання органу, на якому були присутні депутати міськради та представники від Департаменту ЖКГ та управління архітектури та містобудування. Як прозвучало в ході зібрання, комісія збирається вивчити ситуацію, яка склалася на об’єкті, зокрема заплановано виїзд її представників на Бериславське шосе для огляду будмайданчика.

Читайте також: Херсонці визначились з дюжиною неприємностей

Ініціатива депутатів виглядає дивною, адже мостоперехід до міста не має жодного відношення, окрім територіального розташування. Ще влітку 2016 року рішенням Херсонської міської ради (Рішення міської ради №309 від 27 липня 2016 р.) об’єкт передано на баланс Херсонської обласної державної адміністрації. Новий власник одразу ж провів інвентаризацію того, що дісталося у спадок. Результати інвентаризації підтвердили афери, які завдяки мостопереходу прокручувала минула влада.

Читайте також: На сесії  передали недобудований мостовий перехід на баланс області

Так, з’ясувалося, що на об’єкті було освоєно не більше 27-ми мільйонів гривень. А заявлялася сума вдвічі більша. І це не беручи до уваги скандал, який свого часу виник через зникнення будівельних матеріалів на зведенні мостопереходу, а також того, що міськраді кілька років довелося гасити кредит, взятий на будівництво об’єкту і паралельно судитися з генеральним підрядником…

Читайте також: Андрій Гордєєв не забув про мостоперехід

Тепер же, коли обласною адміністрацією наново отримано погодження майже 70-ти  інстанцій на будівництво  мостопереходу, міські депутати знову згадали про об’єкт. З якого б це дива? Члени комісії запевняють, що місто збирається брати участь у співфінансуванні мостопереходу з областю, бо, мовляв, держава коштів на нього не дасть. На будівництво об’єкту необхідно щонайменше півмільярда гривень.

Читайте також: У фіскалів є питання щодо 7 млн гривень бюджетних коштів Херсона

Марина Савченко

 

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину