Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
12.10.2017
1156
0

У Херсоні з’явилася комісія з питань будівництва мостопереходу

У Херсоні з’явилася комісія з питань будівництва мостопереходу

Херсонська міська рада створила тимчасову контрольну комісію з питань будівництва мостопореходу, передає ПІК.

Читайте також: Яким буде мостоперехід у Херсоні

Сьогодні, 12 жовтня,  у малій залі мерії відбулося перше засідання органу, на якому були присутні депутати міськради та представники від Департаменту ЖКГ та управління архітектури та містобудування. Як прозвучало в ході зібрання, комісія збирається вивчити ситуацію, яка склалася на об’єкті, зокрема заплановано виїзд її представників на Бериславське шосе для огляду будмайданчика.

Читайте також: Херсонці визначились з дюжиною неприємностей

Ініціатива депутатів виглядає дивною, адже мостоперехід до міста не має жодного відношення, окрім територіального розташування. Ще влітку 2016 року рішенням Херсонської міської ради (Рішення міської ради №309 від 27 липня 2016 р.) об’єкт передано на баланс Херсонської обласної державної адміністрації. Новий власник одразу ж провів інвентаризацію того, що дісталося у спадок. Результати інвентаризації підтвердили афери, які завдяки мостопереходу прокручувала минула влада.

Читайте також: На сесії  передали недобудований мостовий перехід на баланс області

Так, з’ясувалося, що на об’єкті було освоєно не більше 27-ми мільйонів гривень. А заявлялася сума вдвічі більша. І це не беручи до уваги скандал, який свого часу виник через зникнення будівельних матеріалів на зведенні мостопереходу, а також того, що міськраді кілька років довелося гасити кредит, взятий на будівництво об’єкту і паралельно судитися з генеральним підрядником…

Читайте також: Андрій Гордєєв не забув про мостоперехід

Тепер же, коли обласною адміністрацією наново отримано погодження майже 70-ти  інстанцій на будівництво  мостопереходу, міські депутати знову згадали про об’єкт. З якого б це дива? Члени комісії запевняють, що місто збирається брати участь у співфінансуванні мостопереходу з областю, бо, мовляв, держава коштів на нього не дасть. На будівництво об’єкту необхідно щонайменше півмільярда гривень.

Читайте також: У фіскалів є питання щодо 7 млн гривень бюджетних коштів Херсона

Марина Савченко

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину