Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
24.05.2018
472
0

У Херсоні журналісти та молодь вийшли на акцію, щоб підтримати Олега Сенцова

У Херсоні журналісти та молодь вийшли на акцію, щоб підтримати Олега Сенцова

У Херсоні студенти та журналісти провели акцію на підтримку бранців Кремля, передає ПІК.

На площу Свободи 24 травня прийшли молоді люди з плакатами та державними прапорами,  відомі в області журналісти, інші херсонці. Усі вони зібралися, що підтримати українських політв’язнів, які перебувають на території Росії, на окупованих територіях. Вони говорили про те, як може кожен українець підтримати політв’язнів, як важливо висловлювати свою позицію в соцмережах, у засобах масової інформації.

«Ми з херсонського політехнічного коледжу», - кажуть кореспонденту ПІК учасники акції. «Прийшов підтримати відомого режисера Олега Сенцова», - ділиться студент Ростислав.

IMG_0309

Настоятель Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Ігор Семеніхін відзначив: «Цей захід на підтримку наших полонених, політв’язнів, які знаходяться у тюрмах в Росії, на окупованих територіях». Він переконаний – ця акція – посил для наших бранців, дуже важливо, щоб вони знали - за них переживають, моляться, їх люблять.

«Дуже важливо, щоб кожен з нас звертав увагу на це в соціальних мережах, у ЗМІ», - каже Ігор Семеніхін.

IMG_0319

Леонід Єжуров (культурний центр Арт-хаб) розповів, що особисто знайомий з Олегом Сенцовим і прийшов підтримати його. Відомий кінорежисер та письменник приїздив у свій час у Херсон. «З Олегом Сенцовим я знайомий особисто, у 2013 році його запрошували у Херсон, проводили майстер-класи, - розповів Леонід Єжуров. - Олег Сенцов - людина, яка  має принципи і він готовий їх відстоювати до кінця». «Ми повинні звертатися у міжнародні організації, вимагати звільнення від Російської Федерації», - каже Леонід Єжуров.

IMG_0328

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив 14 травня безстрокове голодування. Сенцов оголосив єдину вимогу: звільнення 64 українських політв'язнів, утримуваних у Росії. 

Також, як повідомляють ЗМІ, на знак солідарності з Олегом Сенцовим вже оголосив голодування ще один бранець Кремля Олександр Шумков.

IMG_0329

IMG_0326

 

IMG_0313

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину