Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
01.09.2017
2376
0

У Херсоні журналіст поставила на місце проросійського провокатора

У Херсоні журналіст поставила на місце проросійського провокатора

У Херсоні, де з робочим візитом перебуває численна литовська делегація на чолі з головою Сейму Литви Вікторасом Пранцкіетісом, а також Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, намагалися влаштувати провокацію, передає ПІК.

 Читайте також: У Херсоні 1 вересня чекають голову Сейму Литви 

До будівлі ОДА, де відбувалися протокольні заходи в рамках заключної частини  IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, прагнув прорватися скандаліст Кирило Стремоусов. Цікаво, що цей чоловік, який не надав заявку на акредитацію для участі у заході, у холі «білого будинку» у компанії кількох жінок з’явився   вже після закінчення зустрічі гостей з головою ОДА та заявленого брифінгу і вимагав…негайно пропустити його на форум.

При цьому Стремоусов кричав, що такі форуми нікому не потрібні, записуючи сам себе на камеру, яка була прикріплена на плечі. Потім провокатор причепився до власкора 24 каналу  Марини Савченко, яка саме поверталася з брифінгу. «А вот наше телевидение, которое не освещает ситуацию с экономикой региона!...» і т.д. На що кореспондент відповіла – «Ви робите картинку російським телеканалам і говорити з Вами я не хочу».

Після того, як журналіст вийшла з будівлі, Стремоусов продовжив кричати: "А вы мошенники и перестаньте называть себе журналистами". 

ПІК Савченко пояснила: «Дивна позиція – знімати на виході журналістів, яким себе вважає і Стремоусов. Я не є учасником форуму, а просто прийшла його висвітлювати, - зазначила журналіст».

Голову сейму Литви, як і посла, Стремоусов так і не дочекався. Очевидно, охорона, яка прибула до Херсона  із Литви, разом з делегацією, вивела учасників заходу через інший вихід будівлі ОДА.

Читайте також: у Херсоні та Генічеську 1 вересня обмежать рух транспорту

Нагадаймо, Кирило Стремоусов – відомий провокатор, який брав участь у проросійських мітингах у Херсоні навесні 2014 року, після анексії Криму. Також він був одним із організаторів російських пробіжок з прапорами РФ та  руху «КОБ», який пропагує ідеї «русского мира».

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину