Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
19.10.2018
1037
0

У Херсоні згадали про психологів та відеоспостереження через події у Керчі

У Херсоні згадали про психологів та відеоспостереження через події у Керчі

У Херсоні на сесії міської ради 19 жовтня запропонували розробити пропозиції для того, щоб у школах та медичних закладах стало безпечніше з огляду на те, що сталося в АР Крим, у Керчі, передає ПІК.

До колег на сесії звернулася депутат Нелля Голубенко, яка нагадала про трагедію, що трапилася у Керчі, де студент коледжу влаштував стрілянину та вибухи, що призвели до жертв.

«Але разом з цим ці події висвітлили все те, що відбувається в наших школах, в тому числі, і в школах міста Херсон і в інших начальних закладах. Це відсутність відеоспостереження, відсутність камер, це недостатня робота психологів… Тому я пропоную управлінню освіти розробити програму про те, щоб зробити безпечними наші школи, про те, щоб збільшити ставки психологів, які повинні працювати з нашими дітьми для того, щоб таких трагедій не сталося у Херсоні», - сказала депутат.

З нею погодився міський голова Володимир Миколаєнко. На його думку, треба подбати про безпеку також і в медичних закладах.

«Я з вами повністю погоджуюсь, що безпека в наших начальних закладах має бути пріоритетом номер один. Як в начальних закладах, так і в медичних», - відзначив міський голова, і дав відповідні доручення про розробку пропозицій керівникам профільних управлінь.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину