Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
03.04.2018
380
0

У Херсоні збиратимуть підписи через загрозу знищення окупантами Криму Ханського палацу

У Херсоні збиратимуть підписи через загрозу знищення окупантами Криму Ханського палацу

 У четвер, 5 квітня, о 15:00 в приміщенні Херсонської обласної  універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара (вул. Героїв Крут, 2) відбудеться захід-акція на підтримку звернення в ЮНЕСКО, через загрозу знищення Ханського палацу-музею в Бахчисараї.

Про це повідомляє Радіо Куреш, передає ПІК.

"На заході усім учасникам буде надана інформація про так зване «реставрування» Ханського палацу в Бахчисараї окупаційною владою Криму. У кінці акції розпочнеться збір підписів для звернення в ЮНЕСКО, задля збереження культурної спадщини корінного народу Криму – кримських татар. На сьогоднішній день ситуація з Ханським палацом вкрай критична, оскільки роботи по «реставрації», які проводять окупанти, проходять не належним чином. Будівельники працюють без участі професійних архітекторів та науковців, елементи палацу варварським способом демонтуються та вивозяться. Вже знищені  унікальні елементи даху, а старовинні дерев’яні архітектурні елементи залиті бетоном", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що Ханський палац у Бахчисараї є колишньою резиденцією кримських ханів. Це безцінний пам'ятник історії та культури загальносвітового значення.

На акцію, організатором якої є благодійна організація «Куреш», запрошують усіх бажаючих.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину