Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
05.02.2018
1402
0

У Херсоні збирають кошти на допомогу дівчинці, яку покусав бійцівський пес

У Херсоні збирають кошти на допомогу дівчинці, яку покусав бійцівський пес

Підліток постраждала у п’ятницю, коли вигулювала малесенького домашнього песика. На них напав бійцівський собака, що був  без намордника.

Про це написала у Фейсбук активістка Ольга Цілинко, передає ПІК.

«Даринка вигулювала свого малесенького домашнього улюбленця, а бійцівського собаку без намордника вивів не господар, а помічник для вигулу. Стаф кинувся до Даринки, вона підхопила свого Лакі на руки, а стаф повалив дівчинку та почав гризти її за стегно. Далі подробиці зайві, напишу тільки що швидка приїхала одразу, а поліція аж через 40 хвилин!!! Даринці зробили операцію, тепер вони лікуються, щодня їздять на перев'язки, тощо...», - повідомила Цілинко.

«На другий день з'явилась господарка пса, ПООБІЦЯЛА мамі Олені допомагати, але за ці дні вона лише привезла ліки на одну перев'язку, не відшкодувала витрати на операцію, на щоденні таксі. Сказала мамі що зараз грошей немає, а от коли будуть, то допоможе. Не хочу більше про неї. Мого сина 6 років тому так само покусав пес, але тоді господарі виявились більш порядними...хоча...вони вже й забули, а шрами на ногах та страх великих псів нікуди не дівається», - розповіла активістка.

У родині постраждалої дівчинки,  є сестричка Поліна з інвалідністю, тому мамі дуже не просто ці дні.

«Дуже прошу, якщо хтось може допомогти родині та це не буде обтяжливо для вас самих, то зверніться або до Олени особисто, профіль https://www.facebook.com/profile.php?id=100018366457963, або телефон 0663814216 або перерахуйте кошти на картку Банк Аваль 4188 3727 5081 0748 Коротишова Олена Вікторівна», - закликала активістка. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину