Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
21.02.2019
539
0

У Херсоні зберуть бджолярів

У Херсоні зберуть бджолярів

У Херсоні 26 лютого  пройде семінар для бджолярів, передає ПІК з посиланням на департамент АПР ОДА. 

26 лютого 2019 року о 10.00 за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації відбудеться семінар на тему: «Пріоритетні напрямки по запобіганню інфекційних, інвазійних захворювань бджіл. Профілактика та першочергові заходи при отруєні бджіл», йдеться у повідомленні. 

До участі у семінарі запрошені провідні фахівці області у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарії та представники ГО «Земля Таврії», ГО «Спілки пасічників Херсонської області». 

Метою заходу є визначення пріоритетних напрямків розвитку галузі на Херсонщині та опрацювання системи щодо налагодження дієвого діалогу між аграріями та пасічниками задля запобігання випадкам отруєння бджіл, внаслідок застосування засобів захисту рослин.

Місце проведення: м. Херсон, пр.-т Ушакова 47, 4 поверх зала засідань. Запрошуються всі зацікавлені особи. Участь у семінарі безкоштовна. Довідки телефоном (0552) 32-17-25

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину