Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
Анонс
07.09.2017
898
0

Урочисте відкриття виставки в Херсоні 8 вересня о 14 годині

У Херсоні завтра покажуть "Загадкове мистецтво Японії"

Вернісаж міжрегіонального виставкового проекту "Загадкове мистецтво Японії" вже завтра, 8 вересня,  відбудеться у Херсоні, передає ПІК з посиланням на сторінку  Херсонського обласного художнього музею ім.О.О.Шовкуненка у Фейсбук.

«Запрошуємо усіх, кому цікавий світ японської культури. Урочисте відкриття виставки, яку ми підготовили сумісно з National Art Museum of Ukraine під егідою Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine відбудеться 8 вересня о 14:00. Чекаємо на вас!» - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє ОДА, на виставці репрезентовано 70 творів класичної японської гравюри ХVІІІ-ХІХ ст. у жанрі якуся-е та близько 20 предметів японського декоративно-ужиткового мистецтва ХІХ — поч. ХХ ст., зокрема вази у стилі клуазоне, японський фаянсовий посуд, керамічна пластика тощо.

Цикл гравюр «Світ кабукі» презентує одне з виняткових явищ японського і світового мистецтва — японську гравюру на дереві — укійо-е, виконану переважно представниками школи Утагава. Колекція цих творів подарована Посольством Японії в Україні Національному художньому музею України у 1997 р. На гравюрах зображено акторів-зірок традиційного театру кабукі під час вистави.

Твори декоративно-ужиткового мистецтва допомагають створити уяву про японську традицію чайної церемонії, особливості національних ремесел, релігійні уявлення тощо.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину