Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
15.01.2021
413
0

У Херсоні завершився спільний пілотний проєкт компанії «Київстар» та Херсонводоканалу

У Херсоні завершився спільний пілотний проєкт компанії «Київстар» та Херсонводоканалу

У Херсоні завершився спільний пілотний проєкт компанії «Київстар» та Херсонводоканалу «Розумний» облік».

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

У квітні минулого року Київстар і Херсонводоканал запустили спільний проєкт в тестовому режимі smart metering на базі технології NB-IoT, який дозволив вести автоматизований збір, облік і обробку даних з лічильників води в багатоквартирних будинках міста Херсона.

У рамках проєкту в 12 багатоквартирних будинках Херсона були встановлені «розумні» водоміри нового зразка з модемами, які працюють на технології NB-IoT.

«Розумне» устаткування збирає дані про обсяг споживання води в заданий час і передає на обробку на сервер компанії. Для роботи пристроїв використовується окрема VPN-мережа Київстар.

Smart metering дозволяє не тільки автоматизувати процес збору даних, їх обробку і управління, а й автоматично виявляти аварії на мережі з системою оповіщення. Завдяки технології NB-IoT, модеми на одному заряді батареї можуть працювати від 7 до 10 років.

За словами директора Херсонводаканалу Михайло Чемерисапідприємство готове вже  до реалізації повномасштабного проєкту – встановлення будинкових водомірних вузлів з дистанційним передаванням даних у всіх 1700 багатоквартирних будинках міста. Це буде зроблено одразу, як законодавчо будуть визначені можливі джерела фінансування.

«Успішна реалізація першого проєкту сприятиме розвитку міської інфраструктури та підвищенню комфортності проживання херсонців», - зауважив він.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину