Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
24.05.2019
241
0

У Херсоні завершився перший етап проекту «Учнівські лідери разом з поліцією»

У Херсоні завершився перший етап проекту «Учнівські лідери разом з поліцією»

 Відділ комунікації поліції області повідомляє про завершення проекту, який був спрямований на вивчення правил безпеки дітьми, передає ПІК.

Ініціаторами його проведення виступили відділ ювенальної превенції обласної поліції та правовий клуб «Феміда». Протягом січня - травня в рамках проекту організатори проекту проводили з учнями 5-8 класів херсонських шкіл лекції, вистави, квести та цікаві заняття. 

На заключну лекцію організатори проекту запросили регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області Оксану Тропіну. Ювенальні поліцейські разом з почесним гостем обговорили з дітьми їх права та обов’язки, а також детально розглянули питання щодо притягнення неповнолітніх до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Учасники закріпили свої знання за наступними темами: відповідальність за протиправні вчинки, безпечна поведінка у соціумі, булінг і протидія цьому негативному явищу.

По закінченню зустрічі діти подякували ювенальним поліцейським за цікаві заняття і отриману інформацію за період проекту. Правоохоронці побажали школярам гарно провести літні канікули та ще раз нагадали їм правила безпеки під час відпочинку.

  

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину