Pik
Сьогодні, 27 Травня 2019
27.04.2019
285
0

У Херсоні завершилися змагання нацгвардійців (ВІДЕО)

У Херсоні завершилися змагання нацгвардійців (ВІДЕО)

У Херсоні завершився чемпіонат з кросфіту (функціонального багатоборства) серед військовослужбовців Національної гвардії України Південного регіону. Цього року участь у ньому взяли більше 80 нацгвардійців з Херсона, Миколаєва, Одеси і Запоріжжя. Хто переміг, дізнавалися кореспонденти Суспільного.

"Учасники виконували такі завдання: перенесення пораненого, біг на 100 метрів, перенесення патронних ящиків, кантування колеса, штовхання автомобіля", - говорить Денис Крамаренко, заступник командира ВЧ 3056 (Херсон).

Сергій Іоніце, стрілець ВЧ 3056 (Херсон):

"Готуюсь усе життя, займаюсь зі школи. Ми до змагань готуємось ретельно кілька місяців, зранку і ввечері. Найважчим завданням було кантування колеса".

Cергій Судець, головний суддя змагань:

"За підсумками змагань будемо відбирати кращих військовослужбовців для участі в навчально-тренувальному, який буде проходити в Одесі. 20 кращих ми відберемо для участі у фінальних змагань у місті Києві".

Богдан Котик, інструктор з фізичної підготовки та спорту ВЧ 3012 (Одеса):

"Я думаю, що із сьогоднішнім завданням ми впорались на 100 відсотків. Найскладніший етап - перший день, де були силові вправи. Сьогодні найскладніше було кантування колеса".

Євген Артюшенко, солдат ВЧ 3026 (Запоріжжя):

"Я вважаю, що ми досягли того, чого хотіли. У нас друге місце. Найскладнішим для мене було штовхання автомобіля".

За підсумками змагань, перше місце в категорії "Полки" посіла військова частина №3039 з Миколаєва, друге місце - ВЧ 3012 з Одеси, третє місце – у військовослужбовців із Запоріжжя.

У категорії "Батальйони" перше місце у військової частини з Южноукраїнська, друге місце – у запоріжців, третє - у військовослужбовців з Херсона.

Анна Тонг, Григорій Шматко.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину