Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
08.12.2017
1163
0

У Херсоні запровадять електронний контроль розчистки снігу – міськрада

У Херсоні запровадять електронний контроль розчистки снігу – міськрада

Кожен бажаючий зможе перевірити, яка кількість розчищувальної техніки працює в Херсоні, як тільки випаде сніг – про це розповіли на прес-конференції у міській раді, передає ПІК.

Директор КП «Дорожник» Валентин Чесноков презентував Дорожню карту утримання шляхів міста в зимовий період. Йдеться про електронну програму, завдяки якій можна контролювати роботу комунальних служб і не тільки, задіяних у боротьбі з наслідками негоди.

Дорожня карта представляє собою розділ, розміщений на сайті Херсонської міської ради. Зайшовши на офіційний ресурс, треба знайти там банер «Дорожник». При натискуванні на нього йде перехід на сервер, де відкривається інтерактивна карта, на якій має бути видно всіх підрядників, задіяних у прибиранні снігу. При натискуванні на назву кожного підрядника відкривається список техніки, яка працює, і місце, де вона знаходиться.

Також можна буде відслідкувати роботу певної одиниці техніки за певний період, адже техніку обладнано навігаторами. На інтерактивній карті передбачено три рівні небезпеки снігопаду: незначний позначено зеленим кольором, помірний – жовтим, великий – червоним.

 -Ми запросили абсолютно всіх бажаючих, хто має техніку для зимового утримання доріг у цьому брати участь, прозоро і зрозуміло, з дуже простим алгоритмом. Ми живемо у 21-му столітті і на сьогодні нема нічого простішого, як встановити GPS-трекери і отримати об’єктивний контроль і це дасть можливість кожному мешканцю Херсона розуміти, де рухається техніка, якими маршрутами, з якою періодичністю і скільки було витрачено грошей, часу і ресурсів, - повідомив директор КП «Дорожник» Валентин Чесноков.

За словами міських чиновників, цієї зими на обслуговування доріг на випадок негоди у Херсоні укладено угоди з п’ятьма підрядними підприємствами. На вулиці міста у найбільший снігопад готові вийти 59 одиниць техніки, це разом з комунальною. Снігоприбиральні машини курсуватимуть за 10-ма маршрутами, загальною протяжністю 182 км (проти 102 минулого року). Робота підрядників оплачуватиметься за рахунок громади. Так, на грудень-січень на посипку, розчистку доріг та чергування техніки, у разі негоди, в міському бюджеті передбачено 734 тис. гривень. Щодо обслуговування доріг Херсона у зимовий період 2018 року - тендер тільки має відбутися, йдеться про виділення 3 млн. 450 тис. гривень.

Кошти за прибирання снігу на херсонських дорогах отримають такі підрядні організації: -ТОВ «Епоха» (Петро Ройтман),

 -«Кайсар» (Тігран Мрктичан),

-«Камелія-1» (Борис Волчонок),

 -«Югпесок» (Олексій Бурлаков),

-«Євродорінвест» (Олег Саєнко).

-Попередньо подається тендерна пропозиція, яка висвічується у системі «Прозоро». І кожен учасник показує свою калькуляцію, там розраховано, який вид транспорту, скільки коштує заправка даної техніки на 1 км. Вибирається найоптимальніша ціна, - зазначила начальник відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Наталя Молнер.

Також чиновниця повідомила, що на разі в Херсоні у наявності 3400 тон піщано-соляної суміші, ще 6600 тон планується закупити.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину