Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
10.07.2018
866
0

У Херсоні запрошують на сніданки з суддями

У Херсоні запрошують на сніданки з суддями

Уже призначено дати, місце та час сніданків з суддями, які раніше анонсували під час прес-конференції у Кризовому медіа центрі у Херсоні, передає ПІК.

«У Херсоні, 11, 13, 18 та 20 липня об 11.00 в кав’ярні «Коко» (вул. Гоголя, 25) відбудуться прес-сніданки журналістів та активістів громади з суддями задля підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях.

Організатор - Комітет виборців України в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», - йдеться у повідомленні.

Участь у заході за попередньої реєстрації. Контактна особа - Галина Бахматова, тел. 050 605 63 16 

На прес-сніданках будуть присутні представники Херсонського міського суду, апеляційного, адміністративного та господарського судів Херсонської області, Державної судової адміністрації. Вони відповідатимуть на питання щодо основних проблемних сфер судової реформи: прозорість – корупція – фінансування – контроль.

Як раніше передавав ПІК, такі зустрічі та неформальне спілкування заплановані у межах інформаційної кампанії, що присвячена судовій реформі

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину