Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Анонс
03.12.2018
936
0

У Херсоні запрошують на благодійну виставу – кошти підуть на допомогу хворим дітям

У Херсоні запрошують на благодійну виставу – кошти підуть на допомогу хворим дітям

У Херсоні 5 грудня відбудеться благодійна вистава, кошти з якої підуть на допомогу маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні. Цього року на облік у відділення взяли 23 дитини, на стаціонарі - 18 пацієнтів від 3 до 16 років.

Про це сюжет телеканалу «Скіфія» (автор О.Хлєбус), передає ПІК.

«80% дітей все ж входить у ремісію та мають позитивні результати після лікування. Але, як бачите, решта 20 відсотків… Інколи ми не можемо нічого зробити, адже це хвороба, розумієте. Бувають резистентні пухлини, які не піддаються лікуванню і ми втрачаємо дітей. Цього року серед нас немає уже шістьох дітей», - каже завідувачка онкогематологічного відділення Римма Александрова. Зараз у відділенні паліативну терапію проходить двоє дітей Саме про таких, як вони і вистава «Оскар і Рожева Пані».

«Хочу звернути увагу на ситуацію, коли переходимо на паліативну терапію, - каже Римма Александрова. – Це ситуація, коли ми очікуємо на сумний фінал. У нашому відділенні є зараз декілька таких дітей, хворобу яких ми не можемо здолати і вони ідуть від нас. І цей момент дуже важливий – адже допомога та підтримка потрібна цим дітям».

Ганна Боцман, мама дитини, яка перемогла рак (благодійний фонд «Фарби життя») каже: «Паліатив – це психологічна та медична підтримка родини та самої дитини. У нашому досвіді торік був такий приклад, виписали дитину, ми знали, що їй залишилось мало і ми намагалися зробити ці дні якомога яскравішими».

Трупа  драматичного театру імені Івана Франка гастролює Україною з виставою Оскар і Рожева Пані». Одну з головних ролей в ній виконує Ірма Вітовська. «Ми запрошуємо усіх на виставу. Кошти, отримані від продажу квитків, а також зі спеціальних скриньок у холі підуть як благодійна допомога нашим дітям, які перебувають як на стаціонарі, так і вже після виписки», - каже Ірма Вітовська.

Вистава «Оскар і Рожева Пані» відбудеться 5 грудня о 19.00 у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, повідомили у Херсонській ОДА.

1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину