Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
06.05.2020
764
0

У Херсоні запрацював ще один ринок

У Херсоні запрацював ще один ринок

З 5 травня свою роботу відновив у Херсоні ринок «Північний».

На ринку є 164 місця для торгівлі, проте з дотриманням усіх карантинних заходів там зможе працювати лише 48.

- Наразі працює 11 людей в продуктовій зоні, 6 людей з м'ясо-молочною продукцією та ще 4 людини продають засоби гігієни. Ми забезпечені дезінфікуючими засобами, на кожному з двох входів проводиться температурний скринінг, для відвідувачів є антисептики. Кожні 3 години продавці дезінфікують робочі місця, кожну годину через гучномовець доноситься інформація щодо дотримання правил карантину. Після завершення робочого дня проводиться заключна обробка території ринку. – заявив директор ринку «Північний» Антон Царьок.

З 1 травня розпочав свою роботу ринок «Таврійський». Наразі там працюють лише 2 точки з м'ясом, три продавці з овочами, 1 з зеленню. І сьогодні перший день почали продати молочну продукцію.

- Ми побачили на двох ринках, що робочі місця обладнані захисними екранами, у наявності антисептичні засоби для відвідувачів. Проте хочу зазначити, що за дотриманням на ринках усіх необхідних вимог для роботи в умовах карантину фахівці ГУ Держпродспоживслужби слідкують щоденно. - зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину