Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
30.09.2019
909
0

У Херсоні запрацював проект "Сусідська варта"

У Херсоні запрацював проект "Сусідська варта"

ЗупиниТИ насильство! Саме таку назву має комплекс заходів, які розпочали реалізовувати патрульні,- передає ПІК за інформацією у Фейсбук патрульна поліція Херсонської області. Він має за мету підвищити рівень обізнаності громадян про необхідність реагування на прояви домашнього насильства та алгоритм дій у таких випадках. І розпочали інспектори з тих ОСББ міста, спільно з якими реалізують проект «Сусідська варта».

Для цього поліцейські проводять зустрічі з жителями будинків. На них розповідають про зміни в законодавстві щодо протидії домашньому насильству, його види, про установи, в яких можна отримати кваліфіковану допомогу. Охоронці порядку роздають інформаційні буклети й брошури.

Також партнерам патрульні передають інформаційний стенди, ліхтарі та камери. Усе це сприятиме убезпеченню території ОСББ. А обізнаність громадян – то найголовніший засіб у протидії проявам насильства.

Друзі, у разі якщо ви стали жертвою чи свідком вчинення домашнього насильства, неодмінно телефонуйте на лінію «102»!

Також ви можете звернутись до мобільних бригад соціально-психологічної допомоги за номерами 073-052-55-71 та 066-736-87-94. Дзвінки приймаються в робочі дні з 8:00 до 21:00.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину