Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
04.04.2019
1416
0

У поліції Херсонщини пояснили, у яких випадках заберуть машину на штрафмайданчик

У Херсоні запрацював поліцейський «штрафмайданчик»

Спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів запрацював у Херсоні та знаходиться за адресою: м.Херсон, вул. Бериславське шосе, 13. Його територія розрахована для утримання 200 автомобілів. Про це повідомляє відділ комунікації Національної поліції Херсонської області.

Поліція Херсонщини доводить до відома водіїв, що тимчасове затримання транспортного засобу проводиться поліцейським у разі наявності в нього підстав вважати, що водієм вчинене порушення, передбачене частинами першою - четвертою, шостою і сьомою статті 121, частинами третьою - п’ятою статті 122 (у частині порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, порушення правил зупинки чи стоянки на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю), статтями 122-5, 124, 126, частинами першою - четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також тимчасове затримання транспортного засобу здійснюється в разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до статті 36 Закону України “Про виконавче провадження”.

Телефон для довідок: (050) 0147094.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину