Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
31.10.2017
516
0

Нардеп розповів про виклики та інформаційні війни

У Херсоні запрацював "Медіаполігон"

На базі факультеті філології та журналістики Херсонського держуніверситету з цього навчального року розпочала роботу Школа універсального репортера «Медіаполігон».

Про це на на своїй сторінці у Фейсбук повідомив нардеп Олександр Співаковський, передає ПІК.

"Інформаційні війни, стрімкий розвиток технологій, зростання впливу соціальних мереж поставили сучасну журналістику перед цілою купою викликів і змусили змінюватися, щоб адекватно реагувати на вимоги часу. А це вимагає, зокрема, і серйозного переосмислення змісту журналістської освіти, переведення її з теоретичної у більш практичну площину.

Адже теорія вже просто не встигає за практикою. Тому особисто мене так порадувала новина про те, що на базі факультеті філології та журналістики Херсонського держуніверситету з цього навчального року розпочала роботу Школа універсального репортера «Медіаполігон», - написав Співаковський.

"Це грантовий проект, який здійснюється у рамках проекту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. До Школи вже відібрано 30 мотивованих студентів, які зараз навчаються в ХДУ на 3-4 курсі спеціальності «Журналістика». А одну з університетських аудиторій вже перетворено на сучасний телерадіоцентр", - повідомив нардеп.

Було б класно, пише нардеп, якби і після закриття Школи (проект розрахований на 8 місяців) факультет залишився майданчиком, в рамках якого студенти, науковці, місцеві журналісти мали б можливість зустрічатися, спілкуватися, обмінюватися досвідом, влаштовувати дискусії з тих чи інших питань.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину