Pik
Сьогодні, 29 Ноября 2020
28.12.2019
1237
0

У Херсоні за підтримки офісу НАТО успішно впроваджується програма “Шлях з бою до дому”

У Херсоні за підтримки офісу НАТО успішно впроваджується програма “Шлях з бою до дому”

За підтримки Офісу НАТО в Україні завершено виконання тренінгових програм 2019 року з психологічного відновлення учасників бойових дій - повідомляє прес-служба ГО “Ліга офіцерів”

У Збройних Силах України з 2014 року за підтримки офісу НАТО успішно впроваджується програма “Шлях з бою до дому”, спрямована на психологічне відновлення військовослужбовців - учасників бойових дій, які заплановані до звільнення в запас або у відставку.

За п’ять років свого існування проект став важливою частиною загальної системи психологічних заходів, розроблених і здійснених Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України в інтересах цієї категорії військовослужбовців. Тренінгові програми виконують фахівці-психологи громадської організації “Ліга офіцерів”, які максимально наблизили свою діяльність до стандартів, впроваджених в арміях країн НАТО. Завдяки двосторонній конструктивній взаємодії Головного управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та громадської організації «Ліга офіцерів» тільки за останній місяць можливістю пройти курси скористалися понад 280 військовослужбовців з різних військових гарнізонів. А загалом за 2019 рік було проведено 42 таких семінари, у яких взяли участь 1680 військовослужбовців.

Слід зазначити, що за своїм змістом і спрямованістю проект є вкрай актуальним і важливим, оскільки на цей час у Збройних Силах України тривають активні заходи щодо створення ефективної моделі психологічної реабілітації усіх категорій військовослужбовців - учасників бойових дій. Крім того, системна підтримка Офісу НАТО є також частиною загальнодержавних заходів, які сьогодні спрямовані на максимальну інтеграцію Збройних Сил України до принципів і підходів, прийнятих в країнах Північноатлантичного Альянсу щодо роботи з персоналом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину