Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
26.10.2018
220
0

У Херсоні з двох неблагополучних родин поліцейські вилучили хлопчика і дівчинку

У Херсоні з двох неблагополучних родин поліцейські забрали хлопчика і дівчинку

Працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей провели рейд у Суворовському районі м.Херсона і перевірили умови проживання дітей у п’яти родинах, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, передає ПІК з посиланням на відділ комунікації поліції області. 

Поліцейські перевірили побутові умови проживання сімей, наявність у дітей теплого одягу, їжі, іграшок, місць для навчання та відпочинку, а також фізичний і психологічний стан дітей. У двох родинах виявили грубі порушення санітарних норм, у квартирах був повний безлад, всі речі брудні, не було продуктів харчування і діти мали незадовільний вигляд. Крім того, в одній з цих родин у квартирі знаходилися майже десяток собак, які були недоглянуті та голодні.

Зважаючи на такі умови, поліцейські і працівники служби у справах дітей прийняли рішення вилучили з родин 6-річного хлопчика і 4-річну дівчинку. Їх відвезли у центр соціально-психологічної реабілітації дітей. А звідти дівчинку направили для лікування у медзаклад. На батьків поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

- Загалом, з початку року ювенальні поліцейські склали понад тисячу адміністративних протоколів на батьків, які неналежно доглядають за дітьми, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину