Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
14.11.2018
655
0

У Херсоні вживають додаткові заходи для забезпечення міста теплом

У Херсоні вживають додаткові заходи для забезпечення міста теплом

Сьогодні, 14 листопада, відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Така потреба виникла у зв’язку з тим, що через використання додаткових джерел опалення почалися аварії на електромережах міста.

Нагадуємо, що вчора, під час засідання, регіональна комісія з питань ТЕБ та НС вжила організаційні заходи для розв’язання проблеми підключення всіх жителів Херсона до тепла завдяки роботі АТ «Херсонська ТЕЦ».

Наразі підприємство здійснює подачу теплоносія по власним мережам з використанням резервного виду палива.

Сьогодні ж голова регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан поінформував:

«Для стовідсоткового забезпечення жителів Херсону й установ соціальної сфери теплом необхідно вжити додаткові заходи. А саме, забезпечити роботу потужностей ТЕЦ у плановому режимі».

Тож серед додаткових заходів з поновлення планової подачі опалення у Херсоні – звернення до власника АТ «Херсонської ТЕЦ» – Фонду державного майна України з проханням про виділення коштів на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам ТЕЦ за попередній період, виділення коштів по проведенню робіт з ліквідації виниклих аварій на мережах підприємства та поновлення запасу використаного резервного виду палива.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину