Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
30.11.2018
1143
0

У Херсоні вже другий день засідає ТСК у справі Гандзюк

У Херсоні вже другий день засідає ТСК у справі Гандзюк

Вже другий день до Херсона прикута увага всієї України. Тут відбувається виїзне засідання тимчасової комісії у справі нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів, передає ПІК.

Влітку помічницю міського голови Херсона облили кислотою. Катерина отримала понад 30% опіків тіла і за три місяці перенесла 11 операцій, але організм молодої жінки не витримав. 4 листопада Катерина померла у столичній лікарні.

Підозрювані у виконанні цього звірячого злочину, п’ятеро учасників АТО, затримані давно, а от ім’я замовника не назване й досі. Під тиском громадськості парламент створив слідчу комісію, яка має у всьому розібратися. Тимчасовий орган очолив нардеп Борис Береза. Декілька засідань відбулися у столиці, до Херсона ж, де і стався жорстокий злочин, парламентарі прибули в надії зібрати більше інформації у справі.

З самого початку стало відомо, що засідання відбуватиметься у двох форматах – відкритому і закритому. На другій частині зможуть бути присутні лише особи, які давали підписку про не розголошення таємниці. У відкритому режимі ТСК заслухала керівників Херсонщини. Особливий акцент робили на ситуації з підпалом 600 га лісу, який відбувся цього літа. Є версія, згідно якої саме через викриття схем знищення лісових насаджень, Катерина й постраждала.

Найбільше запитань члени комісії адресували голові Херсонської ОДА Андрію Гордєєву, певно, через те, що його виступ був довгим. Сам очільник регіону висловив обурення стосовно того, що його прізвище взагалі звучить у розрізі справи нападу на Гандзюк і запевнив, що готовий свідчити на поліграфі щодо своєї непричетності до злочину.

Також у залі виступив голова Херсонської облради Владислав Мангер, який запевнив, що особисто з Катериною знайомий не був. Хоча відомо, що Мангер судився з колегою і другом радниці міського голови Сергієм Нікітенком за передачу про себе. Далі члени комісії побажали заслухати заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука. Останній запевнив, що з Гандзюк бачився всього один раз у житті, а з Павловським, який зараз у СІЗО як підозрюваний в організації замаху на вбивство, не знайомий взагалі, відтак не розуміє, чому його будинок розписали образливими словами.

Потім комісія перейшла у закритий формат. У такому режимі під час ТСК мають заслухати місцевих правоохоронців, які розслідували напад на Катерину Гандзюк з самого початку, саме в той час у злочині звинуватили невинну людину – Миколу Новікова. Так от комісія прагне розібратися, як так вийшло і хто в тому винен. Також на закритій частині ТСК свідчення мають давати друзі Катерини Гандзюк. Між іншим, подруга і колега загиблої Інна Зелена заявила, що боїться за своє життя, тому говоритиме лише на закритому засіданні.

Читайте також:

 Прізвище замовника Катерина Гандзюк назвала генпрокурору – Володимир Миколаєнко

Поліція передала справу Гандзюк СБУ

Борислав Береза: інформація, отримана ТСК в Херсоні, жахає

Нардеп Співаковський: заява Берези про Херсонщину - елемент гібридної війни

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину