Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
Гаряча новина
27.10.2017
1026
0

У Херсоні все ж таки з’явиться скандальне КП?

У Херсоні все ж таки з’явиться скандальне КП?

Сьогодні, 27 жовтня, на сесії міськради депутати знову розглядали питання, яке "ялозять" вже майже рік - створення Муніципальної поліції, яку деякі депутаті прозвали «піліцією бюджету», передає ПІК.

"Муніципальна варта" - чергова забаганка деяких депутатів 

Депутат від фракції «Солідарність» Сергій Жуйков в черговий раз зазначив, що КП створюється для того, щоб задовольнити забаганки деяких депутатів. Окрім того, невідомо навіть, скільки грошей треба вкласти у дане КП та який штат у нього буде.

«Не на часі для міста створення цього КП. Всі ми розуміємо для чого створюється КП. Це додаткова «хотєлка» для конкретної групи депутатів»», - сказав Жуйков.

Депутат від «Батьківщини» Дмитро Ільченко пропонував перенести це питання на наступну сесію, адже в проекті рішення є ряд технічних помилок, які необхідно виправити.

Читайте також: Почему депутаты не поддержали создание “Муниципальной стражи” в Херсоне

Однак, таким депутатам як Євген Назарян та Олександр Устинов напрочуд кортілося проголосувати за створення КП саме сьогодні.

«Мы все равно создадим. Зачем оттягивать?» - обурювався позафракційний депутат Євген Назарян.

У Херсоні створюють те, чого у Вінниці хочуть позбутися

Зазначимо той факт, що необхідність створення КП частина депутатів пояснює, на прикладі начебто успішного досвіду функціонування Муніципальної поліції в інших містах України таких як: Дніпро, Вінниця, Львів. Тож, і проект рішення «Про створення КП «Муніципальна поліція»» повністю «зідрали» з проекту рішення Вінницької міськради.

Щодо успішності функціонування муніципальної поліції в тій самій Вінниці.

Нагадаємо, що ініціатором створення КП у Херсоні є депутат-свободівець Віталій Урбанський. В цей самий час, його однопартієць – депутат Вінницької міськради Володимир Базелюк ще у лютому місяці цього року повідомив про те, що Муніципальну поліцію Вінниці треба ліквідувати, оскільки це абсолютно непотрібне утворення. Про це повідомляло видання Vlasno.info.

Читайте також: Муниципальная полиция: быть или не быть?

"Опоблоківець" Устинов не заспокоївся

Отже, повернемося до сьогоднішнього засідання міськради.
Зрештою, міський голова Володимир Миколаєнко поставив на голосування питання створення «Муніципальної варти», проте 2 голоси не вистачило для прийняття рішення.
На цьому епопея зі створенням «Муніципальної варти» на сьогоднішньому засіданні не завершилась.

Розглянувши декілька питань, опоблоківець Єгор Устинов виніс пропозицію повернутися до питання створення КП. Його пропозицію підтримали депутати, після чого за основу проголосувала мінімальна необхідна кількість депутатів – 28.

У соцмережі херсонка Євгенія Вірлич опублікувала поіменний список того, хто і як голосував за дане питання.

Депутат продався за місце в земельній комісії?

Цікавим є той факт, що створення КП вперше підтримала депутат від фракції «Укроп» Олена Мазур, яка завжди виступала проти «Муніципальної варти».
Що ж змусило депутата змінити власну позицію?
На думку депутатів, це пов’язано з переходом Мазур у земельну комісію.

«Точка зрения резко поменялось в связи со сменой точки сидения место в земельной комиссии оказалось так дорого», - написав у Фейсбуці депутат від «Самопомічі» Андрій Дмитрієв.

Чи проголосують депутати за створення «Муніципальної варти» в цілому, дізнаємося у середу. Нагадаємо, після того, як депутати проголосували за основу питання створення КП, вони оголосили обідню перерву, після якої у сесійну залу на засідання не повернулися.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину