Pik
Сьогодні, 29 Ноября 2020

У Херсоні вп яте проходила акція «Спільна відправка»

У Херсоні вп

30 січня в Херсоні вже вп'яте проходила акція «Спільна відправка» вторинної сировини - упаковки Tetra Pak, Ela Pak, "паперових" горняток, а цього разу ще поліетиленових пакетів і збору фармацевтичних відходів. Ініціаторами акції є команда брокерського агентства "Ecoquality.ua" та екоактивістка Юлія Тищенко. Частина вторинної сировини за кошти команди відправляється до Києва, де компанія "Зелений птах" перетворює її на блокноти, щоденники, альбоми і багато інших корисних речей.. З поліетиленових пакетів переробник виготовляє гранули, які вже реалізують виробникам інших пластикових виробів. А ось фармацевтичні відходи відправляються до Одеси на утилізацію

Дівчата, засновниці "Ecoquality.ua", охоче поділилися інформацією про різні екоальтернативи, які можна використовувати в побуті вже сьогодні. Це і екологічні миючі  засоби і різноманітні органічні губки, засоби особистої гігієни, канцелярські вироби та іграшки

“Ecoquality.ua” знаходить і знайомить громадян з якісними  екологічними товарами переважно українського виробництва, а також допомогає організаціям Херсонщини з укладанням договорів на утилізацію небезпечних відходів (люмінісцентних ламп, ртутних термометрів, фармвідходів тощо), розробляє екостратегії для офісів, кав'ярень, інших підприємств. 

Організаторки зазначають, що з кожним місяцем екосвідомих херсоців, які беруть участь в акціях стає більше, тому що всі розуміють що тільки об’єднавши зусилля можна змінити ситуацію та зробити місто комфортнішим.

Також команда "Ecoquality.ua" поділилась своїми планами на майбутнє, такими як “Екомобіль”, “Сортувальна станція”, “Ecofriendly кав’ярня”, і зазначила, що відкрита до співпраці.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину