Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
06.02.2018
1606
0

У Херсоні водіям вручають мотиваційні наліпки (відео)

У Херсоні водіям вручають мотиваційні наліпки (відео)

Патрульна поліція Херсона долучає свідомих водій до всеукраїнської соціальної ініціативи "Керуй!". Дотримуєшся швидкісного режиму, не користуєшся мобільним за кермом, поступаєшся дорогою пішоходам - отримай мотиваційну наліпку.

Про це сюжет журналістів телеканалу «Херсон Плюс», передає ПІК.

Таким чином патрульна поліція закликає автовласників бути сумлінними на дорозі і дотримуватися ПДР. У сюжеті патрульні спілкуються з водіями, які дотримуються правил дорожнього руху  і пропонують їм наклейки.

«Тим водіям, які керують відповідально і не порушують правил дорожнього руху, співробітники патрульної поліції дарують спеціальні наклейки на їх автомобілі.  Є 4 види таких наклейок - за кермом я офлайн, за кермом  надійний водій, за кермом крутий водій та за кермом  класний водій», - розповідає  Андрій Кований, прес-офіцер патрульної поліції Херсона.

 Водії до акції поставились привітно, кажуть журналісти.

 "Керуй!” - соціальний проект Національної поліції України та Консультативної місії ЄС в Україні.Ініціатори акції  прагнуть аби дотримання ПДР було модним, адже  статистика ДТП невтішна, а наскільки безпечною буде ситуація на дорогах України залежить від кожного з нас.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину