Pik
Сьогодні, 30 Березня 2020
06.12.2019
642
0

У Херсоні водій маршрутки відмовився перевозити учасника АТО (відео)

У Херсоні водій маршрутки відмовився перевозити учасника АТО (відео)

Скаргу до управління транспорту Херсона подав атовець Ігор Кравець. Він поконфліктував із водієм маршрутки - той відмовився перевозити чоловіка безплатно за посвідченням учасника бойових дій. У ситуації розбираються кореспонденти Суспільного.

"Я зайшов у маршрутку, показав посвідчення. Переді мною зайшло ще десять пасажирів. Після мене - дівчина. Коли я показав посвідчення учасника бойових дій, водій до мене обернувся і сказав, що з цим посвідченням я можу сідати тільки на "офіційних" зупинках. Я питаю: "Чому?" А він: "Я тут ризикую, щоб взяти пасажирів". А я відповідаю: "Навіщо тоді тут зупинятися, якщо зупинки взагалі немає?" Я доїхав до залізничного переїзду на Таврійському. Таких стихійних зупинок було близько десяти. Конфлікт стався не лише зі мною. Конфлікти відбуваються і з дітьми, і з матерями, чиї сини загинули в АТО. Їх теж не хочуть везти за пільговим посвідченням", - розповідає атовець Ігор Кравець.

Конфлікт з водієм маршрутного таксі стався 2-го грудня. Ігор Кравець виклав пост у Facebook з номером маршруту та автобуса.

 47-й маршрут обслуговує підприємство-перевізник "Ремпобуттехніка". Ветеран АТО написав заяву до міського управління транспорту. Його начальниця Марина Віркун ситуацію прокоментувала так:

"Стосовно цієї ситуації - я дізналася про неї із соціальних мереж. Я попросила пана Кравця Ігора Анатолійовича офіційно звернутися до управління. Вчора у нас з ним була зустріч. Я провела роботу з підприємством-перевізником "Ремпобуттехніка" стосовно цієї ситуації. І сьогодні, 5-го числа, у мене зранку вказаний водій був уже в управлінні. Ми з ним проводили бесіду щодо його поведінки. Були проведені роз’яснення стосовно правил перевезення пасажирів. З боку керівництва підприємства були вжиті заходи реагування. Це все у нас маршрутне таксі, тому вони зупиняються на вимогу пасажирів. Ми це обов’язково врахуємо у подальшій нашій роботі. Це треба робити тільки на офіційних зупинках".

Кореспонденти Суспільного спробували зв’язатися з керівництвом фірми-перевізника. Телефоном начальник підприємства Валерій Сивак сказав, що спілкуватися не зможе, адже перебуває на лікарняному. Його заступника не виявилося на місці. Телефон заступника Валерія Сивака або водія маршрутного таксі, який взяв участь у конфлікті, надавати журналістам працівники підприємства відмовились. Ми надаємо право представникам підприємства-перевізника сказати своє слово і висвітлити свій погляд на ситуацію в зручний для них час та у зручній для них формі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину