Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
05.11.2017
231
0

Як ХДУ відзначає 100-річчя

У Херсоні виставили шедеври студентів та викладачів ХДУ

Херсонських державний університет святкує 100-річчя від часу заснування. У зв’язку з ювілеєм запланована низка заходів в обласному центрі, зокрема, у виставковій залі, на площі Свободи урочисто відкрили художню експозицію, передає ПІК.

Читайте також: НБУ випустив монету, присвячену Херсонському університету

На головному галерейному просторі Херсонщини представлені роботи студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури і мистецтв ХДУ. Як розповів його декан Микола Левченко, до експозиції потрапила частина фондів факультету, представлених у різних техніках, решту робіт із колекції, зібраної за час існування факультету, можна побачити у виставковій залі самого університету.   

 Читайте також: На території ХДУ відкрили спортивний майданчик

«Наші викладачі мають школи Санкт-Петербурга, Києва, Одеси, Львова і працюють в різних техніках, так само, як і студенти. Це пастель, масло, графіка, левкас. Тут, до речі, представлена дуже широка експозиція дипломних робіт дизайнерських. Така експозиція показує різноманітність творчих надбань нашого університету», - розповів декан факультету культури і мистецтв ХДУ, заслужений працівник культури України, професор Микола Левченко.

У травні наступного року факультет культури і мистецтв ХДУ святкуватиме 20-річчя від заснування. За цей час тут виховали низку талановитих майстрів, які вже увійшли до Національної спілки художників України. Випускники факультету запитані як в Україні, так і закордоном, де успішно проходять важкі конкурси в майстернях і компаніях, а їхні роботи дуже цінуються.

 Читайте також: Херсонщина готується  до великого свята

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
646
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину