Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
05.11.2017
882
0

Як ХДУ відзначає 100-річчя

У Херсоні виставили шедеври студентів та викладачів ХДУ

Херсонських державний університет святкує 100-річчя від часу заснування. У зв’язку з ювілеєм запланована низка заходів в обласному центрі, зокрема, у виставковій залі, на площі Свободи урочисто відкрили художню експозицію, передає ПІК.

Читайте також: НБУ випустив монету, присвячену Херсонському університету

На головному галерейному просторі Херсонщини представлені роботи студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури і мистецтв ХДУ. Як розповів його декан Микола Левченко, до експозиції потрапила частина фондів факультету, представлених у різних техніках, решту робіт із колекції, зібраної за час існування факультету, можна побачити у виставковій залі самого університету.   

 Читайте також: На території ХДУ відкрили спортивний майданчик

«Наші викладачі мають школи Санкт-Петербурга, Києва, Одеси, Львова і працюють в різних техніках, так само, як і студенти. Це пастель, масло, графіка, левкас. Тут, до речі, представлена дуже широка експозиція дипломних робіт дизайнерських. Така експозиція показує різноманітність творчих надбань нашого університету», - розповів декан факультету культури і мистецтв ХДУ, заслужений працівник культури України, професор Микола Левченко.

У травні наступного року факультет культури і мистецтв ХДУ святкуватиме 20-річчя від заснування. За цей час тут виховали низку талановитих майстрів, які вже увійшли до Національної спілки художників України. Випускники факультету запитані як в Україні, так і закордоном, де успішно проходять важкі конкурси в майстернях і компаніях, а їхні роботи дуже цінуються.

 Читайте також: Херсонщина готується  до великого свята

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину