Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
31.08.2020
585
0

У Херсоні вирішили, що проведення уроків у школах в різний час зменшить інфікування коронавірусом на 40%

У Херсоні вирішили, що проведення уроків у школах в різний час зменшить інфікування коронавірусом на 40%

Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%

На цьому сьогодні під час селекторної наради наголосив головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

“В усіх закладах освіти потрібно розвести початок уроків у різних класах на 10-15 хвилин. Тобто в дітей не має бути спільних перерв. Це буде складно, але це дасть змогу зменшити ризики захворювання в школах на 40%”, - розповів Юрій Ромаскевич.

У свою чергу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв підтримав цю ідею та зазначив, що потрібно вжити всіх необхідних заходів, аби максимально зменшити ризики захворювання на COVID-19 у школах Херсонщини. 

“Я думаю, що в кожній школі можна зробити дві зміни, аби одночасно в приміщенні освітнього закладу не знаходилась велика кількість дітей. Потрібно мінімізувати контакти учнів для того, аби максимально зменшити ризики інфікування”, - наголосив очільник Херсонщини. 

Також Юрій Гусєв дав доручення управлінню освіти і науки ОДА підготувати відповідний наказ для всіх освітніх закладів області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину