Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
08.01.2021
726
0

У Херсоні вилучили з продажу небезпечний для здоров’я тетріс

У Херсоні вилучили з продажу небезпечний для здоров’я тетріс

Працівники Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, під час проведення планової перевірки в одному із магазинів Херсона, відібрали зразок дитячої іграшки. А саме іграшку Тетріс, країна походження Китай.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

На пакуванні та на іграшці відсутня інформація щодо найменування та контактної поштової адреси виробника.

Найстрашніше, що за результатами лабораторних випробувань на показники хімічної безпеки, тетріс також не відповідає вимогам: у даній іграшці масова частка свинцю, за протоколом, становить 16909 мг/кг, при нормі не більше 1000 мг/кг. Тобто перевищення у майже 17 разів! Окрім цього, виявлено ще й перевищення масової частки кадмію у 7 разів.

Свинець є більш токсичним для дітей, ніж для дорослих, та спричиняє токсичну дію практично на всі органи і системи організму людини, є кумулятивною отрутою і в малих дозах проявляє неспецифічну дію, що призводить до безсимптомного накопичення змін в органах і тканинах. Свинець має негативну дію на печінку, нирки, порушує обмінні процеси, зокрема синтез білка, впливає на органи кровотворення, нервову систему тощо. А кадмій порушує метаболізм білку, обмежує засвоєння заліза, збільшує видалення кальцію.

За результатами перевірки, на підставі розробленого органом ринкового нагляду сценарного плану ймовірності виникнення ризику, що може становити продукція, встановлено, що зазначений тетріс становить високий рівень загрози для життя та здоров’я споживачів. Тому суб’єкту господарюванню було надано Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом заборони надання продукції на ринку.

Управлінням захисту споживачів Головного управління 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину