Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
27.01.2021
318
0

У Херсоні вилучено з родини двох малюків

У Херсоні вилучено з родини двох малюків

Вранці 26 січня, до квартири, де мешкає неблагонадійна родина, прибули всі профільні служби, щоб допомогти двом хлопчикам віком 7 та 1 рік. Поки їх мати знаходиться в пологовому з п’ятою дитиною, 70-річний співмешканець жінки покинув малюків і втік, щойно дізнався про приїзд поліцейських.

Родина перебуває на обліку як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах. У відношенні 23-річної матері п’ятьох дітей, на двох із яких її позбавили батьківських прав, уже складалися протоколи про домашнє насильство та неналежний догляд за дітьми.

Коли вітчим дітей дізнався про приїзд працівників мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП, ювенальної превенції та служби у справах дітей, то вивів хлопчиків на вулицю, зачинив квартиру і втік. Діти були у вкрай занедбаному стані та потребували лікування. Інших родичів, які могли б прихистити братиків, ця родина не має. Зважаючи на стан здоров’я дітей, їх тимчасово помістили до лікарні. Надалі профільні служби проведуть ретельну перевірку цієї родини та вирішуватимуть подальшу долю дітей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину