Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
08.04.2019
548
0

У Херсоні викиди забруднюючих речовин у повітря на рівні минулого року

У Херсоні викиди забруднюючих речовин у повітря на рівні минулого року

За даними лабораторії спостережень Херсонського обласного центру з гідрометеорології за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в березні спостерігалось перевищення середніх концентрацій на всіх постах, передає ПІК.

Фахівці фіксували перевищення по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 3,6 ГДК, на площі Перемоги – 3,4 ГДК, по вул. Перекопській – 2,2 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 2,0 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію в Шуменському мікрорайоні в 1,7 ГДК, на площі Перемоги – 1,4 ГДК, по вул. Перекопській – 1,2 ГДК; по формальдегіду: в Шуменському мікрорайоні 1,9 ГДК, на площі Перемоги – 2,1 ГДК, по вул. Перекопській – 1,0 ГДК. По всьому місту, по всім інгредієнтам викиди забруднюючих речовин на рівні аналогічного періоду минулого року.

За даними радіоекологічної лабораторії Херсонського ЦГМ в березні потужність експозиційної дози гама-випромінення на пунктах спостережень Херсонської області знаходилась в межах 10-16 мкР/год, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 24 мкР/год). Сумарна бета-активність атмосферних випадінь за попередній місяць складала в середньому по Херсонській області – 1,6 Бк/м2/за добу. Радіаційний фон на всій території області був стабільним.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину