Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Анонс
05.09.2018
179
0

У Херсоні військові іграшки перетворять на арт-об'єкти

У Херсоні військові іграшки перетворять на арт-об

У Херсоні 7 вересня відбудеться святкування всесвітнього Дня знищення Військової іграшки, передає ПІК. Захід відбудеться з 18.30 за адресою м. Херсон, Успенський провулок 19.

Гостям заходу пропонують принести з собою військові іграшки, які будуть або знищені або перетворені в антивоєнні арт-об'єкти.

«На думку психологів, всі дитячі іграшки поділяються на декілька видів, військова іграшка вважається агресивною – танки, ножі, пістолети, наручники і інша військова атрибутика. Військові іграшки існують вже дуже багато років, але з тих пір ігри дітей сильно змінилися.

Ми чудово розуміємо, що в часи військової агресії пропаганда відмови від зброї є не зовсім доречною, але нашим заходом ставимо на мету, в першу чергу, розуміння людської природи, в якій не повинно бути насилля, як такого», – зазначають організатори.

У програмі заходів також обіцяють виступи херсонських рок груп, лекцію-обговорення на тему боротьби з агресією як військовими так і не військовими методами, конкурси та перегляд короткометражного фільму.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину