Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
28.12.2018
545
0

У Херсоні відзначили кращих блогерів

У Херсоні відзначили кращих блогерів

В восьмий раз в Херсоні відзначили кращих серед блогерів та громадських журналістів, повідомляє “Херсон-Медіа”, передає ПІК.

Цього року VIII щорічний Конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводився за підтримки ГО “Центр сприяння інформаційним технологіям”, ПриватБанку, магазину-кафе “Чайна карта” та інтернет-виданню “Херсон-Медіа”.

До журі конкурсу увійшли переможці минулого 2017 року (Денис Кравець, Яніна Лебедєва, Наталя Якіменко, Анна Скоробагатько, Анна Реброва, Оксана Гунько, Андрій Цивільський), переможець 2016 року Євгенія Вірлич та переможець 2011 року і постійний співорганізатор конкурсу Владислав Гладкий.

Вперше в рамках конкурсу було проведено визначення найкращих ресурсів, що стосуються історії Херсонщини та краєзнавства. Переможців оголошувала онука почесного громадянина міста Херсон, краєзнавця Августа Вірлича, Євгенія Вірлич.

В номінації “Премія імені Августа Вірлича” перемогла група “Старый Херсон” (засновник – переможець 2012 року Костянтин Сухенко) та група “Історія Нововоронцовського краю” (засновник — Андрій Селецький).

В номінації “Відкриття року” відзначили групу “Каховська медицина” (засновник — Тетяна Паршикова) та групу “Історія Нововоронцовського краю” (засновник — Андрій Селецький).

В номінації “Кращий блогер в Twitter, Facebook, Instagram” – блог від імені японської собаки (порода — акіто) Кіміко Такара, блог від імені кота Тайсона та серія публікацій Ірини Саліхової #БлогВзрослойВетрянки.

В номінації “Кращий фото-відео блогер” перемога дісталась фотографу Олександру Корнякову.

В номінації “Амброзія року” диплом переможця отримав Костянтин Капошилін, який вчасно звернув увагу громадськості на незаконну вирубку дерев для встановлення білборду. До речі, Херсонський міський голова пообіцяв, що білборд приберуть, але поки що обіцянку не виконано. За словами Костянтина, міська влада має строк до кінця січня.

В номінації “Блогер-винищувач” минулого року номінантів взагалі не було, а от 2018 року переміг Роман Завгородний. Саме він влітку 2018 року шукав, звідки в Херсоні з’явився незвичайний сморід. Роман розповів, що за результатами вдалих пошуків тепер правоохоронцями проводиться розслідування щодо діяльності птахофабрики “Авангард”.

Топ-блогером 2018 року за рішення журі став начальник Патрульної поліції Херсонської області Константин Дронгаль. Його відзначили за ведення Instagram-акаунту та відкритість до спілкування.

Усі переможці отримали подарунки від ПриватБанку та Центру сприяння інформаційним технологіям. Бажаючі могли спостерігати за онлайн-трансляцією нагородження.

Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться починаючи з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не являючись діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації. Деякі історії можна почитати за тегом #ХерсонБлогерРоку

За роки проведення конкурсу було нагороджено близько 90 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину