Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
09.05.2018
576
0

У Херсоні відзначили кращі проекти Меморіалу захисникам незалежної України

У Херсоні відзначили кращі проекти Меморіалу захисникам незалежної України

Нагородження переможців відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції Меморіалу захисникам незалежної України у Херсоні відбулося напередодні Дня пам'яті та примирення, передає ПІК.

Для того, щоб вже існуючий у місті Меморіал захисникам незалежної України, що знаходиться на вулиці Перекопській, "став ще більш вагомішим, до цього долучилися фахівці, які запропонували свої проекти", сказала директор Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації Світлана Думинська.

"Тепер ми для себе впевнено розуміємо, що такий комплекс, Меморіал захисникам незалежної України, у нас з'явиться на віки - саме так, як у нас (в Херсоні - ред.) стоїть зараз меморіал тим людям, які визволяли Україну, які визволяли Херсонщину, які рятували нас від фашизму", - відзначила вона.

Відтак, за підсумками конкурсу найкращим було визнано проект Віктора Тишкевича, якому присуджено перше місце та грошову премію 10 тис. гривень. Друге місце, з врученням грошової премії у 7,5 тис. гривень, присуджено Володимиру Потребенку, і третє місце, з врученням грошової премії у 5 тис. гривень - Юріку Степаняну та Тетяні Кутузовій.

Читайте також: 

У Херсоні вирішують, який пам’ятник має бути на площі Свободи

 Яким буде меморіал "Захисникам незалежної України"

У Херсоні відкрили «Алею Героїв України»

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину