Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
21.12.2017
421
0

Також розіграють подарунок серед учасників флешмобу

У Херсоні відзначать кращих блогерів та громадських журналістів

Церемонія нагородження переможців Конкурсу блогерів та громадських журналістів Херсонщини відбудеться 25 грудня. Про це передає ПІК з посиланням на інформацію, яку оприлюднив у Фейсбук Владислав Гладкий.

«Від імені журі VII щорічного Конкурсу блогерів та громадських журналістів Херсонщини повідомляю, що Церемонія нагородження переможців відбудеться 25 грудня 2017 року о 16:00 в приміщенні Магазин-кафе "Чайна карта" (м.Херсон, вул.Суворова, 32).  Також буде розіграно подарунок від CSIT серед учасників флешмобу #ХерсонБлогерРоку», - написав Владислав Гладкий.

Цього року конкурс був проведений спільнотою БЛОГЕРЫ ХЕРСОНЩИНЫ та за підтримки Центру сприяння інформаційним технологіям.

Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться починаючи з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не будучи діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації. За роки проведення конкурсу було нагороджено близько 70 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах).

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину