Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
09.04.2019
1204
0

Поліцейські запросили містян навести лад на вулиці Суворова

У Херсоні відновили настінні малюнки поряд з вулицею Суворова

У суботу, 6 квітня, за іниціативи патрульної поліції Херсонської області поліцейські разом з небайдужими херсонцями замалювали написи та відновили малюнки у провулку Сестер Гозадінових, який перетинає вулицю Суворова. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Фейсбуці. 

file

2

3

5

6

"Відбувся своєрідний «суботник». Мешканці навколишніх будинків, учні розташованої поруч школи, просто небайдужі херсонці, а також патрульні зустрілись на цьому місці, щоб прибрати територію, освіжити малюнки, зафарбувати написи. 
— Це черговий крок у покращенні ситуації на вулиці Суворова. Наразі на суміжних вулицях відновлено освітлення, тож ми запропонували херсонцям навести тут лад, адже безпека – це не лише патрулювання. Давно відомий факт, що там де чисто, там і менший відсоток правопорушень та злочинів. Тому поліція теж зацікавлена в покращенні естетичного стану як самої вулиці Суворова, так і прилеглих провулків. Небайдужі містяни передали нам фарбу, міська влада допомогла з прибиранням, художники, які створювали ці малюнки, відгукнулись на прохання їх освіжити. Як бачите, разом у нас чудово все вдається, — зазначив начальник управління патрульної поліції в Херсонській області Константин Дронгаль", - йдеться у повідомленні.

Фото зі сторінки патрульної поліції 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину