Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
18.04.2018
490
0

У Херсоні відкрита фотовиставка «Обличчя нових громад»

У Херсоні відкрита фотовиставка «Обличчя нових громад»

У Херсоні, у приміщенні ОДА, відкрито фотовиставку «Обличчя нових громад», яку підготував Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID-DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», передає ПІК з посиланням на ОДА. 

На відкритті виставки були  присутні були голова Асканійської об’єднаної територіальної громади Віталій Свінціцький та голова Музиківської ОТГ, голова «Асоціації об’єднаних територіальних громад Херсонщини» Олександр Лейбзон.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, на світлинах люди різних професій: вчителі, фермери, медики, спортсмени, представники бізнесу і органів місцевого самоврядування.

На фотовиставці представлено 45 фотографій, які зроблені у громадах Херсонської (7 світлин були зроблені у Музиківській та Асканійській ОТГ), Дніпропетровської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Харківської та Кіровоградської областей відомими фотографами Владиславом Соделем та Анастасією Сіроткіною, повідомляє прес-служба ОДА.

 «Цією фотовиставкою ми хочемо показати що значить децентралізація для жителів ОТГ, як змінилося їх життя», - розповів керівник програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Беррі Рід.

Фото вже експонувались у Верховній Раді, Будинку Уряду, а тепер мандрують регіонами України.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину