Pik
Сьогодні, 24 Июля 2019
27.03.2018
499
0

У Херсоні відкрили першу чергу реабілітаційного центру для атовців

У Херсоні відкрили першу чергу реабілітаційного центру для атовців

У Херсоні відкрили першу чергу Центру високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі КЗ «Обласна лікарня відновного лікування», передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА. 

Атовці, члени їх родин, зможуть пройти всі етапи лікування, включаючи реабілітацію, в одному закладі, не виїжджаючи за межі області. Тут також надаватимуть допомогу хворим після інсультів, травм опорно-рухового апарату тощо.

Закуплене медичне обладнання, на загальну суму 5 млн 850 тис. грн. – високопрофесійне, американського та європейського виробництва. Подібне обладнання в Україні здебільшого мають у своєму розпорядженні лише приватні клініки.

Гостям, що прибули на церемонію відкриття, показали кабінет магніто-електротерапії, ударно-хвильової терапії, зал кінезіотерапії та кабінет лазеротерапії й тракційної терапії.

«В області більше 4 тисяч бійців, які після війни потребують професійної уваги. Але цей центр так само стосується кожного херсонця, це й правоохоронці, працівники служби безпеки, поліції тощо - всі хто мають фізичні навантаження. Це тільки перша черга. На останній сесії обласної ради було виділено кошти на харчування для військових, щоб вони мали змогу повноцінно санаторно перебувати та лікуватися», - підкреслив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Загальна вартість проекту становить 30 млн грн. Джерелами фінансування виступають Державний фонд регіонального розвитку (27 млн) та обласний бюджет (3 млн грн).

За словами головного лікаря Вікторії Вагнєр, лікувально-профілактичний заклад складається зі стаціонару на 70 ліжок, який надає стаціонарну медичну допомогу (хірургічну, терапевтичну, травматологічну, неврологічну, отоларингологічну, гінекологічну), поліклінічно-діагностичного відділення на 240 відвідувань на добу по 17 лікарським спеціальностям та денного стаціонару на 48 ліжок.

Довідково. Комунальний заклад «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради є комунальним закладом охорони здоров'я, що створений в результаті реорганізації державного закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» відповідно до рішення Херсонської обласної ради від 10 червня 2016 року №171.

На сьогоднішній день з метою забезпечення відповідних умов для надання всіх видів медичної допомоги і проведення довготривалої медичної реабілітації працює проект «Створення центру медичної реабілітації», який передбачатиме три рівні реабілітації – первинний (стаціонарний), вторинний (відновлювальний) і третинний (підтримуючий).

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину